Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Aktualności

BUDMA 2018

BUDMA 2018

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku 2018.

 

Informujemy jednocześnie, że w dniach 27-29.12 biuro będzie nieczynne. Wszystkie zamówienia otrzymane w tym okresie będą realizowane po Nowym Roku.

 

-zespół Bautec Polska

NOWE KOLORY W OLEJACH!

NOWE KOLORY W OLEJACH!

Podczas targów BUDMA 2017 wprowadziliśmy nowy kolor oleju- COLOR TEC OIL BIAŁY EDEL

Ponadto udoskonaliliśmy nasze stare kolory:

-Orzech

-Szary

-Czarny

W ofercie posiadamy już 10 kolorów podstawowych, które możemy ze sobą w mieszać w różnych proporcjach uzyskując nowe odcienie. Zabarwioną podłogę możemy pozostawić lub możemy na nią nałożyć:

-Olej bezbarwny

-Twardy wosk olejny

-Lakier dwuskładnikowy AQUA Platinium

-Lakier jednoskładnikowy AQUA Diament

AQUA DIAMENT

AQUA DIAMENT

TOP NOWOŚĆ. Nie ma utwrdzacza, nie ma strat. Jednoskładnikowy lakier poliuretanowo-wodny o wytrzymałości lakierów dwuskładnikowych . Lakier  na bazie dyspersji poliuretanowej do podłóg bardzo mocno obciążanych. Nadaje się do lakierowania podłóg olejowanych , bejcowanych , może być stosowany bez podkładu. Duża wytrzymałość lakieru umożliwia stosowanie go na podłoża drewniane w miejscach użyteczności publicznej np. sklepy, szkoły , przedszkola, biura itp. Brak utwardzacza powoduje , że po lakierowaniu nie zostaje lakier w pojemniku i nie ponosimy dodatkowych kosztów. Parkieciarz odlewa taką ilość lakieru jaką potrzebuje.

BUDMA 2016

BUDMA 2016

Po raz kolejny braliśmy udział w targach BUDMA. Pokazaliśmy nowy Lakier AQUA Diament i systemy do olejowania podłóg.

AQUA PRIMER - Grunt wodny

AQUA PRIMER - Grunt wodny

Grunt wodny na bazie dyspersji akrylowo-poliuretanowej, redukuje efekt sklejania krawędzi, szczególnie polecany do jasnego drewna, przystosowany do podłóg z ogrzewaniem podłogowym. Przeznaczony do gruntowania pod lakier wodny AQUA GOLD.


Szeroki zakres zastosowania:

  • podłogi drewniane w mieszkaniach i domach jednorodzinnych pod lakier AQUA GOLD